Головна
Реєстрація
Вхід
Четвер
28.03.2024
21:18
| RSS
Студентське наукове товариство Інституту філософської освіти і науки


  • Головна сторінка
  • Інформація про сайт
  • Каталог файлів
  • Каталог статей
  • Форум
  • Фотоальбоми
  • Гостьова книга
  • Зворотній зв'язок
  • ПРОЕКТ ПГК
  • Дошка оголошень
  •  
    
    Наша електронна скринька NTSA_IFON@NPU.EDU.UA
    Категорії розділу
    Мои статьи [24]
    Конференції [29]
    Розміщуються матеріали конференцій, які проводяться Науковим товариством чи за його партнерства

     Каталог статей 
    Головна » Статті » Мои статьи

    Навіщо займатись філософією у ХХІ ст?


    Навіщо займатися філософією, якщо вона не змогла втримати людство від насильства? Здається пан Імануїл пояснив, що люди лише шляхом власного антагонізму можуть плідно розвиватися і якісно вдосконалюватися. Мислителі прагнули змінити світ, але якщо дві з половиною тисячі років не вдавалося змінити його на краще, чи варто робити спроби зараз, в стінах цього інституту? Хіба чергова Концепція, що спробує «пояснити» суть речей, проблему пізнання, феномен людини чи природи, або природу науки, не стане лише черговою концепцією в майбутньому, що буде опонентом до іншої не менш важливої «спроби»?

    Так як особисто мені приємно думати, що саме я можу зробити внесок в історію і саме я той геній, що зможе порушити старі рамки і встановити концептуально нові, щось на зразок постнеокласичного модернізму, тому я, а зі мною ще N-на кількість дослідників власного існування будемо змінювати кути зору на проблеми які не змінилися все ті ж такі дві з половиною тисячі років і рухати світ невідомо куди.

    Після кожного речення в цій роботі мені хочеться  поставити дужку «)»-«посмішку», - не тільки як данина сучасному електронному листуванню,  але і як засіб що скаже більше ніж всі слова і виразить ставлення до проблемних запитань.

    Філософія легко конвертована валюта, вона має дуже гнучкі принципи, а подекуди їх не має зовсім. Це як вогонь і вода, зброя масового ураження, ін’єкція смертельної хвороби яка за вмілого використання може надати володарю незвичайної сили. Її завжди можна вигідно продати, делегувати, що робилось на протязі усього її існування, цей начебто безневинний «пошук істини» відкриває можливості з одного боку, а з іншого виїдає душу з середини, наситившись лишає порожній капсуль від людини.

    Мимоволі міркуєш чи варто було чіпати те Дерево знань, так як все глибше і глибше впевнюєшся  в тому, що невідання – щастя.
    Категорія: Мои статьи | Додав: San-Antonio (18.11.2010)
    Переглядів: 898 | Коментарі: 5 | Рейтинг: 2.5/2
    Всього коментарів: 5
    5 мОЛОТ ФИЛОСОФОв  
    0
    Вперед!!За родину! За EGO:))))

    4 Хижий риб  
    0
    Життя паскудне.

    3 San-Antonio  
    0
    "Інший підхід" це радикальний переворот. Наприклад, коли замість того, щоб розвязувати Гордієв вузол його перерубують. Не змащують маселком, щоб легше йшли мотузки, не розплітають по-порядку, а зовсім інше. Так, наприклад, зробили британці, коли захотіли поміститти реактивну авіацію на кораблі (всім відома їх пристрасть до флоту) cool . Вони не стали робити здоровенні авіаносці, як американці, а просто зробили літаки, що злітають вертикально.

    2 Хижий риб  
    0
    Поясніть мені чим "зміна кута зору на проблему" відрізняється від "пошуку інших підходів", хіба довжина в грамах не є розгляд проблеми під мікроскопом а не за допомогою лупи? )

    1 San-Antonio  
    0
    Відчувається автор=))) Хаотично, всупереч теорії аргументації, відірвано від теми, але оригінально. Можна посперечатись про конвертованість, бо замало доказів, але теж має сенс. Принципово не згоден з тезою про те, що треба створювати систему, що "буде змінювати кути зору на проблеми". Задача кожної нової філософії (якщо можемо так казати) не міняти кути, а змінювати саму систему виміру, трощити попередні метрики і шукати зовсім інші підходи. Наприклад, спробувати виміряти довжину в грамах, чи щось подібне. Це важко пояснити, але генії завжди змінюють не деталі, а системи відліку. Тому, вперед пане хижий риб cool

    Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
    [ Реєстрація | Вхід ]

    Форма входу

    Друзі сайту

    Copyright MyCorp © 2024
    Сайт управляється системою uCoz