Головна
Реєстрація
Вхід
Неділя
18.02.2018
10:59
| RSS
Студентське наукове товариство Інституту філософської освіти і науки


 • Головна сторінка
 • Інформація про сайт
 • Каталог файлів
 • Каталог статей
 • Форум
 • Фотоальбоми
 • Гостьова книга
 • Зворотній зв'язок
 • ПРОЕКТ ПГК
 • Дошка оголошень
 • 
  
  Наша електронна скринька NTSA_IFON@NPU.EDU.UA
    
  Головна » 2010 » Квітень » 8 » V Всеукраїнський конкурс ісламознавчих досліджень
  23:34
  V Всеукраїнський конкурс ісламознавчих досліджень
  V Всеукраїнський конкурс ісламознавчих досліджень

  Всеукраїнська асоціація громадських організацій "Альраід” та Всеукраїнська громадська організація "Український центр ісламознавства” оголошують про початок V-го Всеукраїнського конкурсу ісламознавчих досліджень молодих учених ім. Агатангела Кримського на тему "Іслам у Європі: вчора, сьогодні, завтра”. Термін здачі робіт - до 1 жовтня 2010 року.  На конкурс приймаються наукові роботи з релігієзнавства, історії, джерелознавства, філософії, політології, правознавства, економічної науки, культурології, мистецтвознавства, філології та інших галузей наукового знання, які досліджують означену тему. Тема конкурсу не має географічних, хронологічних, політичних та інших відповідних обмежень і може охоплювати всі регіони сучасного світу. Підтемою конкурсу може бути будь-яка наукова проблема, пов’язана з дослідженням історії та сучасного стану ісламу в Європі.

  У конкурсі можуть брати участь студенти, аспіранти, пошукачі, молоді викладачі вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації, наукові співробітники науково-дослідних інститутів, аналітики й експерти дослідницьких центрів, працівники музеїв, архівів, бібліотек, громадських організацій України віком до 35 років. Релігійна, національна, політична, соціальна та інша належність конкурсантів не мають значення. Матеріали, подані на конкурс, можуть бути написані як одним автором, так і у співавторстві (не більше трьох авторів). Виконані дослідження у перспективі можуть стати темами подальших наукових студій учасників конкурсу, вони можуть бути використані для підготовки курсових і дипломних робіт, дисертацій тощо. На конкурс не допускаються роботи, що вже були нагороджені преміями та відзнаками або були представлені на інші конкурси.

  Переможцям конкурсу передбачені наступні премії. Перша премія – 3000 гривень. Друга премія – 2000 гривень. Третя премія – 1500 гривень. П’ять конкурсантів, чиї роботи підготовлені на достатньо високому науковому рівні, одержують заохочувальні премії у розмірі 500 гривень. Для переможців та діпломантів конкурсу організовується ознайомлювальна поїздка мусульманськими історичними місцями в Україні. Переможці конкурсу та заохочені учасники одержують також почесні дипломи, комплекти книжок для власного користування та бібліотек установ, де конкурсанти навчаються або працюють. У випадку, коли переможцями стають співавтори, приз пропорційно, рівними частками розподіляється між ними. Кожен конкурсант, чия робота написана з дотриманням сучасних наукових та технічних вимог до підготовки текстів, але не пройшла конкурсний відбір, заохочується відзнакою та подарунком.

  Роботи мають бути написані українською або російською мовою. Тексти необхідно подавати в одному примірнику, набраному на комп’ютері (формат А4, 14 кегль, поля 2 см з усіх боків, подвійний інтервал). До участі в конкурсі допускаються роботи обсягом від 24 до 40 сторінок (разом зі списком використаних джерел та літератури). Необхідно вказувати повні вихідні дані публікацій, наведених у зазначеному списку. До нього також мають бути включені посилання на використані електронні ресурси. Бажано, щоб текст складався з вступу (який містить аналіз джерел та використаної літератури), основної частини, висновків та бібліографічного списку. Обов’язково слід продублювати друкований примірник роботи копією, надісланою на електронну адресу Асоціації.

  Титульний аркуш роботи має містити лише назву дослідження. На окремому аркуші слід вказати прізвище, ім’я та по-батькові автора або колективу авторів, а також наукового керівника (за його наявності); дату народження; дані про місце навчання або роботи (назва, адреса і відповідний телефон закладу або організації); курс (рік навчання) і факультет (або фах навчання); поштову адресу, контактний телефон та електронну адресу (за наявністю). Бажаними є рекомендації двох науковців (зокрема наукового керівника), які мають наукові публікації за темою роботи. Інформація про автора (-ів) та рекомендації повинні бути завірені за місцем навчання конкурсантів або за місцем роботи науковців, які рекомендують матеріал для участі у конкурсі. Зазначені документи подаються в окремо доданому запечатаному конверті, на якому пишеться тільки назва роботи.

  Текст роботи разом із конвертом-додатком слід надіслати (дата відправки провіряється за поштовим штемпелем) або занести до 1 жовтня 2010 року на адресу Асоціації: Оргкомітет конкурсу, вул. Дегтярівська, 25-а, м. Київ, 04119. Довідки за телефонами: (044) 490-9900, 490-9996 (з 10 до 17 години, крім вихідних) та за електронною адресою: office@arraid.org.

  Підсумкове рішення про результати конкурсу буде прийнято журі у складі знаних науковців України до 1 січня 2011 року. Організатори конкурсу залишають за собою право на публікацію кращих робіт молодих учених. Рукописи не повертаються. До участі у конкурсі не буде допущено роботи, в яких використано без посилань фрагменти текстів інших авторів (виданих у вигляді публікацій або розміщених в Інтернеті).

  Офіційне підбиття підсумків конкурсу, урочисте нагородження переможців та відзначених конкурсантів відбудеться у приміщенні Ісламського центру м. Києва, про що буде повідомлено заздалегідь в індивідуальних запрошеннях. Транспортні витрати на подорож до Києва переможцям та призерам конкурсу з регіонів України буде відшкодовано. Передбачається також урочистий прийом з додержанням традицій східної гостинності.

  З повагою,
  Оргкомітет конкурсу
  http://islam.in.ua/15/ukr/full_articles/5002/visibletype/1/index.html
  Переглядів: 394 | Додав: fon_G | Рейтинг: 0.0/0
  Всього коментарів: 0
  Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
  [ Реєстрація | Вхід ]

  Форма входу

  Календар
  «  Квітень 2010  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
     1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930

  Друзі сайту

  Copyright MyCorp © 2018
  Сайт управляється системою uCoz