Головна
Реєстрація
Вхід
Середа
23.05.2018
18:42
| RSS
Студентське наукове товариство Інституту філософської освіти і науки


 • Головна сторінка
 • Інформація про сайт
 • Каталог файлів
 • Каталог статей
 • Форум
 • Фотоальбоми
 • Гостьова книга
 • Зворотній зв'язок
 • ПРОЕКТ ПГК
 • Дошка оголошень
 • 
  
  Наша електронна скринька NTSA_IFON@NPU.EDU.UA
  Категорії розділу
  Наука [25]

   Доска объявлений 
  Головна » Дошка оголошень » Наука

  Study Tours to Poland. Осінній набір
  Информация | 10.06.2009, 23:13

  Study Tours to Poland. Осінній набір 
   
  Польсько-Американський Фонд Свободи, Фонд .Боруссiя., Колегія Східної Європи ім. Яна Новака-Єзьоранського та Фонд "Освіта для демократії" запрошують активних студентів з Білорусі, України та РосійськоV Федерації (Калінінградська область, Ленінградська область та місто Санкт-Петербург, Новгородская область) на кiльканадцятиденнi навчальні візити в Польщі. 
  Під час насиченої програми перебування у Польщі, яка триватиме кільканадцять днів, здійснюваної польськими неурядовими організацiями, учасники матимуть можливість познайомитися з університетськими середовищами та неурядовими організаціями, зустрітися з лідерами громадського життя Польщі, взяти участь у лекціях, тренінгах, семінарах та культурних заходах. 
  У рамках Програми RITA в 2004  році була створена ініціатива Study Tours to Poland, яка спрямована на дві групи адресатів: професіоналів та студентів. 
  У даний період STP керує Колегія Східної Європи ім. Яна Новака-Єзьоранського. STP для студентів координує Фонд .Боруссія.. 
  Kaндидати 
  До участі у програмU Study Tours to Poland можуть зголошуватися: 
  студенти віком від 18 до 21 року (особи, котрим до 1.07.2009 не виповнилось 22 роки ), які навчаються у Білорусі, в Україні та у Російській Федерації (Калінінградська область, Ленінградська область і місто Санкт-Петербург, Новгородская область) та  громадянами цих країн; 
  які відзначаються успіхами в науковій та громадській діяльності у своєму середовищі. 
  Заявки кандидатів, які не відповідатимуть вказаним вимогам, не розглядатимуться. Кандидати повинні надіслати до 1.07.2009 року заявки на участь у програмі в електронному вигляді на адресу:
  nabor2009@studytours.pl
  Аплікаційні форми можна знайти тут  http://www.studytours.pl/
   
  Контакти 
  Study Tours to Poland 
       
  http://www.studytours.pl/   

  Додав: fon_G | Контактна особа: Study Tours to Poland
  Переглядів: 2115 | Розміщено до: 10.07.2010 | Рейтинг: 0.0/0
  Всього коментарів: 141 2 »
  14  
  Быстро сделать в епрвопрестольной (3 минуты от метро Белорусская) очень качественное (и не дорого) наращивание прочных ногтей,наращивание реснци Xtreme,сахарную эпиляцию и аппаратный педикюр вы можете позвонив по телефону т.304-95-02 .Часть работ вы можете увидеть в постерах на сайте http://nogtivip.narod.ru/piling.html . Позвоните нам и мы подчеркнем вашу красоту.

  13  
  Правильно сделать в Москве (5 минуты от метро Курская) необыкновенно качественное (и не дорого) наращивание смоляных ногтей,наращивание ресниц Xtreme,восковую эпиляцию и аппаратный педикюр вы можете позвонив по телефону т.304-95-02 .Часть работ вы можете увидеть в набросках на сайте http://nogtivip.narod.ru/nogti.html . Позвоните нам и мы подчеркнем вашу красоту.

  12  
  Сделать в первопрестольной (5 минуты от метро Пролетарскео) супер качественное (и не дорого) наращивание очень прочных ногтей,наращивание ресниц натуральное,восковую эпиляцию и аппаратный педикюр вы можете плзвонив по телефону т.304-95-02 .Часть работ вы можете увидеть в набросках на сайте http://nogtivip.narod.ru/nogti.html . Позвоните нам и мы подчеркнем вашу красоту.

  11  
  Сделать хорошо в столице (6 минуты от метро Площадь Ильича) необыкновенно качественное (и не дорого) наращивание био ногтей,наращивание ресниц натуральное,восковую эпиляцию и аппаратный педикюр вы можете позвонив по телефону т.304-95-02 .Часть работ вы можете увидеть в зарисовках на сайте http://nogtivip.narod.ru/nogi.html . Позвоните нам и мы подчеркнем вашу красоту.

  10  
  Быстро сделать в первопрестольной (5 минуты от метро Новокузнецкая) очень качественное (и не дорого) наращивание смоляных ногтей,наращивание ресниц 3D,сахарную эпиляцию и аппаратный педикюр вц можете позвонив по телефону т.304-95-02 .Часть работ вы можете увидеть в набросках на сайте http://nogtivip.narod.ru/parikmaxer.html Позвоните нам и мы подчеркнем вашу красоту.

  9  
  Быстро сдеалть в первопрестольной (6 минуты от метро урская) необыкновенно качественное (и не дорого) наращивание смоляных ногтей,наращивание ресниц Xtreme,сахарную эпиляцию и аппаратный педикюр вы можете позвонив по телефону т.304-95-02 .Часть работ вы можете увидеть в рисунках на сайте http://nogtivip.narod.ru/parikmaxer.html Позвоните нам и мы подчеркнем вашу красоту.

  8  
  Быстро сделать в столице (1 минуты от метро Курская) очень качественное (и ее дорого) наращивание европейских ногте,йнаращивание ресниц поресничное,сахарную эпиляцию и аппаратный педикюр вы можете позжвонив по телефону т.304-95-02 .Часть работ вы можете увидеть в рисунках на сайте http://nogtivip.narod.ru/parikmaxer.html Позвоните нам и мы подчеркнем вашу красоту.

  7  
  Сделать хорошо в Москве (3 минуты от метро Крестьянская застава) очень качественное (и не дорого) наращивание акриловчых ногтей,наращивание ресниц поресничное,сахарну эпиляицю и аппарантый педикюр вы можете позвонив по телефону т.304-95-02 .Часть работ вы можете увидеть в фото на сайте http://nogtivip.narod.ru/parikmaxer.html Позвоните нам и мы подчеркнем вашу красоту.

  6  
  Правильно сделать в Москве (1 минуты от емтро Новокузнецкая очень качественное (и не дорого) наращивание модных ногтей,наращивание ресниц поресничное,сахарную эпиляцию и аппаратный педикюр вы можете позвонив по телефону т.304-95-02 .Часть работ вы можете увидеть в постерах на сайте http://nogtivip.narod.ru Позвоните нам и мы подчеркнем вашу красоту.

  5  
  Сделать в Москве (3 минуты от метро Павелецкая) необыкновенно качественное (и не дорого) наращивание хрустальных ногтей,нараащивание ресниц натуральное,сахарную эпиляцию и аппартаный педикюр вы мжоете позвонив по телефону т.304-95-02 .Часть работ вы можете увидеть в набросках на сайте http://nogtivip.narod.ru Позвоните нам и мы подчеркнем вашу красоту.

  1-10 11-14
  Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
  [ Реєстрація | Вхід ]

  Форма входу

  Друзі сайту

  Copyright MyCorp © 2018
  Сайт управляється системою uCoz